Chcete získať viac klientov z internetu, ako budete stíhať obslúžiť?

Získajte OSOBNÚ pomoc a dlhodobú podporu, networkujte s podobnými podnikateľmi ako ste vy… a to všetko za férové peniaze.  

“Naším jediným cieľom je pomôcť vám najjednoduchším, najrýchlejším a predvídateľným spôsobom PRAVIDELNE získavať 5 - hviezdičkových klientov z internetu”

Peter Čelko 

Ako vám dokážeme pomôcť:

Produkty

Ako môžete konečne  PRESTAŤ NAHÁŇAŤ PREDAJE a nechať ľudí, nech sa vám ozvú sami? Odhaľte tajomstvo, ako je možné zabezpečiť si pravidelné príjmy, bez neustálej tvorby nových produktov, služieb a kampaní…

Stratégia na mieru

Ak chcete PRAVIDELNE získavať 5* klientov z internetu najjednoduchším, a predvídateľným spôsobom, vieme vám pomôcť. Pozrite sa v čom je tento prístup iný a lepší, ako čokoľvek iné, čo ste skúsili.

VIP Mentoring

V dnešnej dobe je získavanie 5* klientov z internetu veľmi ťažké. Avšak získavať klientov pravidelne a predvídateľne, to je dnes ešte ťažšie. Pomôžeme vám s tým a to za férovú cenu.

Zdroje

Videá zdarma

Tu je pár rozhovorov so mnou a okrem toho aj kopec užitočných informácii úplne zdarma a bez nutnosti zadávania e-mailu. Viac pridám už čoskoro.

Videotréningy na vyžiadanie

Tu je môj najnovší video tréning "Tri kroky, ako získať toľko klientov, že ich ani nebudete stíhať vybavovať". Okrem toho prípadové štúdie z praxe a stratégie. 

Podcast

Ako získavať ešte viac bonitných klientov z internetu, bez robenia studených telefonátov? Sú tu veľmi hodnotné rady, 100% použiteľné veci. Žiadne zdĺhavé motivačné žvásty… Seriózne tipy, ktoré môžete aplikovať do praxe. OKAMŽITE.

Články

Nie blogové príspevky, ale články. Akože “tipy, ktoré vám pomôžu.” V tejto sekcii nájdete konkrétne tipy a konkrétne kroky, ktoré vám pomôžu zlepšiť a zefektívniť vaše podnikanie. Tak vám prajem príjemné čítanie.

Chcete získavať hovory a stretnutia

s klientami z internetu - bez toho, aby

ste museli telefonovať na studené kontakty?

V tom prípade si musíte prečítať môj e-book.

Povinné sebazveličujúce sa samopredstavenie vedľa staršej fotky, kde vyzerám mladšie a mám o pár kilo naviac oproti dnešku:

Volám sa Peťo Čelko (kamaráti ma volajú Peo) a som týpek, na fotke vedľa tohto texteu.

 

Avšak, fotka má zhruba 7 rokov a údajne na nej vyzerám mladšie (čo nie je vôbec prekvapivé) a chudšie (kto by to bol povedal, že zdravá strava robí takéto “zázraky”?)

 

Efektívnemu zvyšovaniu predajov online sa venujem každý deň, celý deň a nevenujem sa ničomu inému už od 29.10.2015. Čo je v dobe webovej celá večnosť. A mám za sebou aj niekoľko veľkých úspechov.

 

Ale prevdepodobne ste o mne nikdy nepočuli. Väčšinou stojím na pozadí, som šedou eminenciou  kampaní a vzdelávam, konzultujem alebo mentorujem mojich klientov.

 

Ak chcete vedieť, či vám to bude dávať zmysel a či viem pomôcť aj vám, tak si vypočujte podcast so mnou. Alebo si prečítajte článok, pozrite video (alebo tréning na vyžiadanie). Je to na vás.

 

Ak vám to bude dávať zmysel, zarezonuje to s vami  a pomôže vám to, tak vám pravdepodobne dokážem pomôcť.

 

Ak nie, tak aj to je v poriadku. Ja vám budem držať palce, nech sa nám všetkým darí stále viac a viac. A poprajem vám veľa úspechov.

Peo