Dobrý deň,

Volám sa Peťo Čelko a kamaráti ma volajú Peo.

Efektívnemu získavaniu ideálnych klientov z internetu sa venujem už od 29.10.2015 a pravdepodobne preto je (alebo bol) takmer každý dnešný "guru" mojim klientom 🙂 

Kliknite na tlačidlo nižšie a pozrite si toto krátke video, kde ma Erika Sonlajtner predstavuje v rámci mentoringového programu 5 ciferná podnikateľka.

POZRITE SI TOTO VIDEO (A PRIDAJTE SI ZVUK)

 

Už od 29.10.2015 pomáham podnikateľom vybudovať systém, ktorý za nich

PRAVIDELNE ZÍSKAVA NAJLEPŠÍCH KLIENTOV Z INTERNETU

Toto vám môže sľúbiť viac - menej každý…

Ako si môžete byť istí, že toto bude NAOZAJ iné?

Viem, že chcete, aby vás ľudia mali radi, dôverovali vám a sami vás požiadali o pomoc.

Na to, aby ste to dokázali potrebujete overený systém, ktorý automaticky a pravidelne generuje kontakty a mení ich na ideálnych klientov.

Problémom je, že napriek tomu, že väčšina podnikateľov je skvelá v pomáhaní svojim klientom (a dosahovaní výsledkov pre nich), nikto im nikdy neukázal efektívny a spoľahlivý systém, ako zmeniť “cudzincov” na ideálnych klientov.

Reklamy sú pre nich často len vyhodené peniaze (a málokto vie vyhodnotiť, či reklama naozaj funguje alebo nie). Väčšina ľudí miluje odporúčania, ale niekedy sa môžete cítiť blbo, keď si ich pýtate (a ich množstvo a kvalita nie sú zrovna najpredvídateľnejšia vec na svete).

Plus, kopec podnikateľov nemá dosť času na to, aby sa venovalo neustálej tvorbe nového obsahu a získavaniu klientov z internetu. Už teraz denno denne makáte, až príliš tvrdo! 

Toto všetko môže spôsobiť zaseknutie, frustráciu, únavu a vyhorenie. A povedzme si to narovinu, “horšie mesiace” môžu byť desivé a stresujúce. 

Zaslúžite si uspieť

Verím, že ak vaše podnikanie pomáha ľuďom, tak potom si zaslúžite úspech a získavať ideálnych klientov z internetu.

Marketing na internete môže byť komplikovaný a ťažko sa v ňom vyznať, preto už od 29.10.2015 zisťujem čo najlepšie funguje… a moje skúsenosti som zhrnul v bezplatnom vysielaní, kde odhaľujem jednoduchý, 3 krokový systém, ako zmeniť “cudzincov” na ideálnych klientov (samozrejme, bez nátlaku a manipulácie) a celý tento proces čo najviac automatizovať.

Čo by ste mali urobiť teraz?

Pozrite si vysielanie, ktoré nájdete na tejto stránke. Odhalíte v ňom, ako celý tento systém funguje a budete sa môcť zamyslieť, či je to niečo, čo chcete aplikovať aj u vás vo vašom podnikaní.

Vo vysielaní vám ukážem výsledky niektorých mojich klientov, aj konkrétne postupy, ktoré sme u nich použili. NESĽUBUJEM vám, že ak veci, ktoré vám ukážem na vysielaní aplikujete do praxe, tak dosiahnete rovnaké výsledky. Ukážem vám ich len preto, aby ste mali predstavu, čo je možné.

Na konci vysielania vám dám šancu vyžiadať si ďalšiu pomoc odo mňa. Či sa rozhodnete využiť ju alebo nie, to je len a len na vás. Bez ohľadu na vaše rozhodnutie verím, že toto vysielanie vám pomôže mať jasno v tom, čo by ste mali urobiť pre to, aby ste vybudovali systém, ktorý mení cudzincov na ideálnych klientov (bez nátlaku a manipulácie) a nemuseli ste sa spoliehať na odporúčania a oslovovanie studeného trhu.