VIDEÁ

O zvyšovaní ziskov z online priestoru vďaka konzultačnému predaju ma vyspovedal Martin Mažár, expert na predaj a zakladateľ 8X Mentoringu

Môj kamarát, expert na predaj a zakladateľ 8xMentoringu ma požiadal o rozhovor a vyspovedal ma pre členov Master Clubu Online Lídrov. Do tohto klubu prispievam jedným tréningom mesačne. Verím, že v klube je obrovské know - how. Jeho hodnota stále rastie a vy môžete k nemu získať prístup na 14 dní len za 1€.  

Ako Peťo Čelko zarába aj neuspešným predajným

hovorom viac ako 200 Eur?

Tento rozhovor so mnou spravil Erik Hoffmann, evangelista funnelov na Slovensku. Prístup k tomuto videu bol donedávna len pre členov Funnel clubu, ktorý mesačne stál 47 eur a už sa do neho nedá vstúpiť (alebo ľudí, ktorí investovali do mojej knihy STRATÉGIA - Ako získavať hovory a stretnutia s klientami z internetu - bez toho, aby ste museli telefonovať na studené kontakty?)

Videá, ktoré spomínam v rozhovore nájdete tu:

Erika Sonlajtner, 5 ciferná podnikateľka ma vyspovedala na tému: Ako sa zo štvorkára zo slovenčiny stal úspešný copywriter

(a “online podnikateľ”)?

Pozdieľal som s ľuďmi svoju životnú cestu, ktorá bola veľmi ťažká a NEODPORÚČAM vám ju opakovať a kopírovať. Avšak je to dôkaz, že aj človek, ktorý je netechnický typ, nerád sa ukazuje na kameru a “nevie písať” môže uspieť v online svete a živiť sa tým. Len treba chcieť, aplikovať veci do praxe a poznať tie správne stratégie.