Finančáci, realiťáci, ľudia predávajúci služby a produkty na mieru na osobných stretnutiach  POZOR:

"Môže byť toto najjednoduchší spôsob na svete

Ako získavať hovory a stretnutia s klientami z internetu - bez toho, aby ste museli telefonovať na studené kontakty?"

Za 40 hodín mu odpovedalo 290 ľudí, že majú záujem
Varovanie: Výsledky ako tento NIE SÚ TYPICKÉ!

(Po aplikovaní 3 stratégii z tohto balíčka zarobíte 10X viac,
ako do neho investujete, alebo vám vrátim dvojnásobok peňazí)

Znie to až príliš dobre? 

Čítajte ďalej a dozviete sa, prečo si to môžem dovoliť...

∇∇∇

Peter Čelko

Z kancelárie Petra Čelka

V Banskej Bystrici, Júl 2020

 

Drahí priatelia,

Ak vás už nebaví volať na studené kontakty, počúvať v telefóne nie, nemám záujem a keď chcete zažiť obrovský nárast vášho podnikania a využiť silu internetu a sociálnych sietí na to, aby sa vám ľudia ozývali sami s prosbou o pomoc, tak toto bude pravdepodobne najdôležitejší balíček produktov, do ktorého investujete.

Prečo je to tak?

Ľudia sú stále múdrejší. Staré predajné techniky už nefungujú tak dobre ako predtým. Úspešnosť telefonovania stále klesá a povedzme si to narovinu.

Telefonovanie cudzím ľuďom je nepríjemné, aj keď ste v tom dobrí. Ja sám si radšej objednám pizzu cez Bistro.sk, len aby som nemusel zdvihnúť telefón a volať niekomu, kto ma nepozná.

Aj keď klientom chcete úprimne pomôcť, tak sa nemôžete čudovať, že vám často nezdvíhajú telefón alebo hovoria nie, nemám záujem.

Dôvod je jasný: nepoznajú vás, nemajú vás radi a nedôverujú vám. Prečo by aj mali, keď o vás pred tým nikdy nepočuli?

A vy niekde v kútiku duše tušíte, že telefonovanie na studené kontakty a spoliehanie sa na odporúčania je pomalá, ale istá  "cesta do pekla", ktorá je lemovaná dobrými úmyslami.

Pred tým ako investujete
do tohto balíčku si prečítajte malé varovanie:

V tomto balíčku vám ukážem niektoré úžasné výsledky, ktoré som dosiahol ja alebo niektorí z mojich skvelých klientov.

Ale, nebudem ako niektorí ľudia, ktorí vám povedia:

„Dokážete to aj vy. Len tak, s prstom v nose, za 5 minút a dokonca nebudete musieť ani vyliezť z postele“

Pravdou je, že neviem, či to dokážete. 

Ukážem vám pár čísiel, na ktoré som hrdý. A chcem vám ukázať, ako skvele to fungovalo mne a mojim klientom.

Pozrite, nebudem vám tvrdiť, že na tom nebudete musieť zamakať. Nebudem vám tvrdiť, že zbohatnete za noc.

Ukážem vám len konkrétny postup, ako som to urobil ja. Nebudem urážať vašu inteligenciu a tvrdiť vám, že to určite dokážete.

Ešte stále som vás neodradil?

Dobre, teraz, keď sme si to ujasnili, tak si ukážme...

Čo všetko získate, keď
investujete do tohto balíčku
?

Za prvé, je to kniha STRATÉGIA - Ako získavať hovory a stretnutia s klientami z internetu (bez toho, aby ste museli telefonovať na studené kontakty) v PDF v hodnote 17 EUR.

Táto kniha je úplne iná, ako ktorákoľvek iná kniha o získavaní hovorov a stretnutí z internetu, ktorú ste doteraz čítali.

Nie sú v nej žiadne motivačné žvásty ani zbytočné omáčky - iba 3 praxou overené stratégie, ktorá fungujú dnes.

A ľahko sa číta.

Má len 46 strán, vďaka čomu ju môžete prečítať už doslova za pár hodín.

Hneď po spárovaní platby vám príde email s prihlasovacími údajmi na stránku, kde si vašu knihu môžete stiahnuť vo formáte PDF a prečítať si ju.

Môžete si ju tak prečítať aj offline. Keď budete mimo internetu. Kde vás nikto nebude rušiť. A môžete si jednoducho robiť poznámky, aby ste veci z nej vedeli čo najrýchlejšie a najefektívnejšie aplikovať do praxe.

Vďaka tomu, že je v PDF si ju môžete prečítať na každom bežne dostupnom smartfóne (modernom mobilnom telefóne), tablete alebo počítači. 

Za druhé, získate audio verziu knihy STRATÉGIA - Ako získavať hovory a stretnutia s klientami z internetu (bez toho, aby ste museli telefonovať na studené kontakty) v MP3 v hodnote 10 EUR.

Vhodné pre tých, ktorí neradi čítajú (alebo na to nemajú čas) a radi počúvajú.

Takto si môžte knihu stiahnuť do mobilu, MP3 playeru alebo na USB kľúč a počúvať napríklad na ceste autom do kancelárie, posilňovne alebo na nákup.

A už o pár minút rozmýšľať nad tým, ako aplikujete stratégie z tohto balíku do praxe a získate hovory a stretnutia z internetu.

 

Za tretie, prípadovú štúdiu z Funnel Clubu o tom Ako Peťo Čelko (ja) zarába aj neuspešným predajným hovorom viac ako 200 Eur.

O tom, ako som najprv získaval klientov a až potom hovory s potenciálnymi klientami. Získaval som síce menší počet kontaktov, ale o to kvalitnejšie. 

Čistý zisk, po odrátaní nákladov na reklamu a produkty, ak som nezarátal náklady na môj čas, bol z tejto stratégie tesne nad 5000 EUR. 

Mesačné členstvo vo Funnel clube, ktorý je jediným miestom, kde si inak môžete pozrieť túto prípadovú štúdiu je v hodnote 67 EUR.

Za štvrté, Video návod: Ako napísať predajnú stránku, ktorá predáva? (na konkrétnom príklade mojej knihy SYSTÉM) 

Tento návod nie je nikde verejne dostupný. Bol na mojom blogu, ale potom som ho stiahol, lebo má až príliš veľkú hodnotu na to, aby ho ľudia dostali zdarma. 

Slúži ako návod na predaj pomerne "lacných" produktov. Do 100 EUR, aj pre úplne cudzích ľudí. Takto získate kontakty na ľudí, ktorí sa zaujímajú o vašu problematiku, stanete sa autoritou v ich očiach a ešte vám za to aj zaplatia. 

PECKA! Že? 

Viem, že na jeho základe jeden z expertov na financie predáva knihu o tom, ako získavať odporúčania na klientov pre finančných sprostredkovateľov. 

Tento návod som aplikoval do praxe a naučil som sa ho v kurze Franka Kerna - Book Funnel Blueprint, ktorý som získal členstvom v jeho bývalom klube Frank Kern Inner Circle v hodnote 397 dolárov mesačne. 

 

Za piate, návod, ako napísať text reklamy na Facebooku, ktorý predáva.

Ukážem vám prečo a ako fungovala konkrétna reklama, ktorá viedla na predajnú stránku, ktorú rozoberám vo videu, ktoré spomínam vyššie.

Do tejto reklamy som investoval len 45,19€ a vygenerovala mi príjem 149,55 EUR. Čo je skvelá návratnosť investície do reklamy 2,31 ku 1.

Takže každé jedno euro investované do reklamy mi zarobilo 2 EURÁ a 31 centov v čistom.

Možno si teraz hovoríte, že to vyzerá úplne fantasticky a napadla vám otázka:

Kto som, že sa opovažujem radiť vám?

Volám sa Peter Čelko a som marketingový konzultant a stratég.

Narodil som sa v roku 1988 v Lučenci.

Zvyšovaniu predajov, vďaka online marketingu sa venujem už od roku 2015.

Momentálne žijem v Banskej Bystrici a ako zvyknem hovorievať ja, som šťastne rozvedený. Aj keď mojej ex-manželke Lenke vďačím za veľa.

Pomáhal som takým celebritám online sveta ako sú Andy Winson, Martin Mažár, Erik Hoffmann, Rudo Kováč, Peťo Stankovský a Petr Popek.

Okrem toho medzi mojich klientov patria aj tradičnejšie offline biznisy, ako sú finančáci, realiťáci, ľudia, ktorí robia služby na mieru (+ mám tam aj špecifiká, ako sú napríklad joga štúdio alebo pani venujúca sa declutterinu).

V tejto knižke vám okrem iného ukážem aj spôsob, ako som investoval mojich vlastných 556,81€ do reklamy a získal vďaka tomu príjem 3783,33€.

A návratnosť investície 5,7 ku 1.

To znamená, že každé euro investované do reklamy mi prinieslo čistý zisk 5,70 EURA.

Aj keď sa to môže zdať, ale nie...

Tento balíček NIE JE LEN o
premieňaní reklamy na hovory, stretnutia a ZISK

Nie je to len o tom, ako nasypať "milióny" do reklamy a získať kopec hovorov, konzultácii a stretnutí. Aj keď vám ukážem stratégiu, ako moji klienti premieňajú reklamu na zisk.

Stratégie z tohto balíčku môžete použiť na predaj všetkých druhov služieb, ktoré sa bežne predávajú na osobných stretnutiach.

Prečítajte si alebo vypočujete si, ako som využil databázu ľudí, ktorí ma poznajú a vďaka 1 emailu a 1 statusu zarobil 897€

Prezradím vám, ako môžu poskytovatelia profesionálnych služieb (v tomto prípade zvárači - áno viem, že je to veľmi netypická skupina), získať hovory a plný kalendár klientov z internetu, bez jediného vzdelávacieho videa alebo článku.

Ukážeme si, ako môj klient a známy Dušan Šulov, špecialista na investovanie, získal provízie vo výške viac ako 10 000 eur za 3 mesiace, len vďaka jednej malej zmene v magnete na kontakty.

Ako som už povedal, tento balíček nie je len o získavaní hovorov a stretnutí z internetu vďaka reklame. (Aj keď je hlavne o tom 🙂 )

Tu je len malý zlomok toho, čo sa v tomto balíčku dozviete:

 • Dva kroky, ako som získal 15 klientov, bez investovania do reklamy vysvetlenie začína na strane číslo 16.
 • Na to, aby ste získavali hovory, konzultácie a stretnutia z ľuďmi z internetu a sociálnych sietí potrebujete budovať zložité funnely, tak je? Ani náhodou! Na strane 19 nájdete ukážku toho, čo vaše podnikanie potrebuje ako soľ.
 • Ako získavať nových klientov z internetu, bez tvorby vzdelávacieho obsahu? (Zistíte na strane 27)
 • Kde môžete nájsť najvďačnejšiu skupinu ľudí, ktorým sa najľahšie predáva? (a na čo by ste si pri nich mali dať pozor? - toto vám odhalí strana 25)
 • Čo by ste nikdy nemali ignorovať, ak nechcete odstrašiť potenciálnych klientov a "zodrať si hubu" na hovoroch? To sa dozviete na strane 29.
 • Poznáte tento málo známy spôsob, ako odbúrať strach ľudí z toho, že na nich budete tlačiť zo strany číslo 30?
 • Pravda o tom, aké jediné dve úlohy musí spĺňať váš magnet na kontakty, aby vám pomohol zarábať ešte viac peňazí na vás čaká na strane 36
 • Čo robiť, ak ste skúšali všetko, ale pomaly sa vám míňajú peniaze, ktoré môžete investovať do reklamy? Dozviete sa na strane 39.
 • Radostná správa o tom, kedy je OK, že máte málo fanúšikov na vašej Facebook stránke? (strana 40)
 • Keď si myslíte, že je super nápad inšpirovať sa konkurenciou, tak mrknite na stranu 11 (možno ostanete prekvapení)
 • Ak chcete vedieť, ako napísať najkratší email, ktorý získava klientov, tak sa inšpirujte na strane číslo 19
 • Najdôležitejšie je získať čo najviac kontaktov na potenciálnych klientov, za čo najnižšiu cenu, tak je? Aní náhodou! Odpoveď na strane 37 vám takmer určite otvorí oči!
 • Počuli ste už, že by ste mali urobiť týchto 11 krokov, aby ste zmenili reklamu na hovor, ktorí si ľudia sami vyžiadajú? Ich prehľad začína na strane 28
 • Na strane číslo 35 nájdete podobenstvo o soli a syre, kvôli ktorému sa kopec podnikateľov oberá o vyššie zisky (a často o tom ani len netušia)
 • Prečo by ste nemali čakať už ani sekundu s inštaláciou Facebook pixlu do vášho webu? Čo to je a na čo vlastne slúži? To zistíte na strane 42
 • Čo robiť, ak vám ľudia síce nechali kontakt na seba, ale nevyžiadali si hovor alebo stretnutie s vami? (kuk na stranu č.41)
 • Kedy je OK dať ponuku prakticky okamžite? (viď stranu 15)
 • Pravda o tom, akú najčastejšiu chybu robia ľudia pri tvorbe magnetov na kontakty? (strana 36)
 • Prečo predajná stránka niekedy proste nefunguje? To sa dozviete na strane 44, aj ako to môžete odstrániť
 • Prečo predajná stránka často dobre funguje? Možno za to môže… (odpoveď na strane 44)

Máte pravdu...je to kopec praxou overených stratégii a taktík.

Nikto iný vás to nemôže naučiť, lebo nikto iný to nerobí.

A to je ešte len vrchol ľadovca.

Je to ešte lepšie, lebo získavate aj…

4-krokový návod, ako zmeniť najhorúcejšie kontakty na hovory alebo stretnutia

Na strane číslo 19 dostávate 4 krokový návod, ako zmeniť horúce kontakty na stretnutia alebo hovory (bez toho, aby ste vy museli volať im)

Naučíte sa, ako “otvárať” konverzácie, aby sa vám ľudia ozvali sami s prosbou o pomoc a to bez nátlaku, manipulácie alebo tradičného “predaja.”

Využijete pri tom úplne bežné veci, sedliacky rozum, vďaka čomu vás ľudia budú brať skorej ako kamarátov a pomocníkov.

Nie ako slizkých a otravných predajcov...

Čo by ste mali urobiť teraz?

Celý tento balíček môžete získať len za 47 EUR.

V momente, keď sa spáruje vaša platba, tak vám príde automatický email s prístupovými údajmi do chránenej členskej sekcie, kde na vás už čaká celý tento balíček.

Môžte si ho pozrieť, prečítať a vypočuť, okamžite, kedykoľvek, kdekoľvek a nemusíte čakať na poštára, aby vám ho doniesol.

Ou a keby ste náhodou nad tým uvažovali...

NIE JE V TOM ŽIADNY HÁČIK!

Uvedomujem si, že celý tento balíček je, "až príliš lacný"...a preto sa možno sami seba pýtate:

Kde je háčik?

Uvedomujem si, že existujú stránky, ktoré vám ponúkajú niečo veľmi lacné a potom vám každý mesiac stiahnu peniaze z vašej karty.

Za týmto nie je žiadne skryté “mesačné členstvo” ktoré by ste museli skúsiť ani nič podobné.

Doslova získavate celý tento balíček len za 47€, aby som čo najlepšie “začal náš vzťah” a dal vám obrovskú hodnotu.

Dúfam, že si ho zamilujete a bude to začiatok dobrého obchodného vzťahu, ktorý potrvá roky.

Je tu však JEDNA vec, na ktorú by ste mali myslieť:

Je to časovo obmedzená príležitosť

Je to jednoduché.

Tento balíček je úplne nový a je len za 47€.

Verím, že to čo dnes získavate aj na vás zapôsobí tak veľmi, že budete chcieť so mnou v budúcnosti spolupracovať.

Verím, že si balíček na toľko užijete, že mi zavoláte a poprosíte ma o ďalšiu pomoc.

Tak to je.

Proste je to test a môžem ho kedykoľvek ukončiť.

Získavate tiež 60 minútový
prémiový tréning, úplne zdarma (webinár)

Počas tohto webináru vám presne ukážem, ako prirodzene priťahovať ľudí k vám a vášmu podnikaniu (bez nátlaku a manipulácie a nemusieť ich naháňať).

Odhalím vám aj JEDNU málo používanú vec, ako dokážete identifikovať kupujúcich a opakovaných kupujúcich už za 15 minút alebo menej.
 
Prezradím vám aj veľmi jednoduchú stratégiu, vďaka ktorej môžete legálnym spôsobom eliminovať konkurenciu a zabezpečiť si opakované predaje
 
Malú zmenu, vďaka ktorej sa z knihy, ktorá bola prepadák stal bestseller (a predalo sa jej viac ako 2,5 MILIÓNA kusov)
 
Prečo je menej niekedy viac a ako by ste to mali využiť na zvýšenie vašich predajov?

A mnohé ďalšie užitočné tipy, pre vás a vaše podnikanie.

Získavate ho úplne zdarma, ako darček za to, že to s týmto balíčkom skúsite.

Ó a ak náhodou nad tým rozmýšľate.

Áno.

Dávam vám k tomu aj záruku 100% spokojnosti. A nielen to!

Garantujem vám, že...

Keď 3 stratégie z balíčka aplikujete do praxe
zarobíte 10X viac ako do balíčku investujete alebo vám vrátim 2 násobok vašej investície.

K celému tomuto balíčku získavate nie 1, ale hneď 2 garancie.

Jednu nepodmienenú a druhú podmienenú. 

Poďme sa spolu pozrieť, ako to myslím.

Tu je prvá, nepodmienená garancia:

1) Ak do 30 dní nebudete na 100% spokojní, tak vám vrátim celú vašu investíciu, do posledného centu a to z akéhokoľvek dôvodu alebo aj úplne bez dôvodu.

Len mi pošlite email na peter.celko@namaximum.eu alebo zavolajte na 0948 480 290 a ja vám okamžite vrátim 47€ bez akýchkoľvek otázok.

To je základná garancia, ktorú pravdepodobne bežne vidíte na mojom webe a tu prichádza na rad omnoho zaujímavejšia verzia.

Tu je moja podmienená garancia, osobne zabezpečím, že zarobíte 10X viac ako do balíčku investujtete alebo vám vrátím 2 násobok vašej investície:

2) Ak ZDOKUMENTOVATEĽNE aplikujete všetky 3 stratégie z tohto balíčku do praxe a budete môcť s čistým svedomím prehlásiť, že ste do 6 mesiacov nezarobili aspoň 10X viac, ako ste do balíku investovali, tak vám osobne pomôžem, aby ste zarobili 10X vašej investície.

Stačí, že mi pošlete screenshoty (fokty obrazovky) toho, ako ste stratégie z knihy aplikovali do praxe a ja vám osobne pomôžem úplne zdarma.

Pamätajte, cena hodiny mojich konzultácii je 200€ na hodinu. 

Tak...

Prečo som ochotný
také niečo vôbec urobiť?

Žiaľ, na základe mojich skúseností viem, že väčšina ľudí, ktorí do tohto balíka investujú, tak pravdepodobne neaplikujú všetky 3 stratégie z neho do praxe 🙁

Ľudia, ktorí neaplikujú všetky 3 stratégie do praxe NEMAJÚ nárok na uplatnenie si tejto garancie. Je to logické, veci fungujú len keď ich urobíte (nestačí sa ich len naučiť).

Avšak, som skalopevne presvedčený, že stratégie z tohto balíčka fungujú. A ak ich aplikujete do praxe, tak vám do pol roka zarobia minimálne 10X viac, ako do neho investujete. 

Ak veci aplikujete do praxe a neprinesú vám 10X vašej investície, tak pravdepodobne stačí len malá zmena, aby ste vaše zaslúžené peniaze zarobili. A s tým vám osobne pomôžem úplne zdarma.

Pozriem sa na to, čo ste už urobili a poradím vám, ako to vylepšiť, aby to fungovalo. Vyskúšame to a uvidíme.

S pokojom na duši vám môžem sľúbiť, že:

Urobím všetko preto,
aby ste získali 10X vašej investície

Prečo?

Je to veľmi jednoduché:

Doslova nenávidím, keď mám ľuďom vracať peniaze a už vôbec nie, keď to má byť dvojnásobok. A pamätajte, sľúbil som vám, že:

Ak sa nám náhodou ani spolu nepodarí zarobiť vám 10X vašej investície, tak vám vrátim dvonásobok vašej investície.

Som presvedčený, že takto doslova nemáte čo stratiť. Všetko riziko je na mne. Však pozrite...

Prinajhoršom strávite pár hodín študovaním materiálov, ich aplikáciou do praxe a získate minimálne 2 násobok vašej investície späť.

Alebo prinajlepšom zarobíte 10-násobok vašej investície a toto know how vám bude slúžiť až do smrti.

Som presvedčený, že takýto tip garancie mnohonásobne zvýši moje predaje a príjmy a pritiahne tých správnych ľudí.

Ľudí, ktorí vedia predávať na osobných stretnutiach, chcú veci z balíčka aplikovať do praxe, ale nie sú si istí, či im to naozaj pomôže.

Je to podľa vás fér?

Osobne vám pomôžem, aby ste zarobili 10X toľko, koľko investujete do tohto balíčka  alebo vám vrátim dvojnásobok vašej investície. Akcia platí len do vypršania časomiery, tak investujte do vášho balíčku hneď teraz!

Začněte psát zde...

Verím, že tento balíček môže pomôcť aj začiatočníkom aj pokročilým

Peťo tá tvoja kniha je výborná. Našiel som si tam veci, ktoré by som označil za AHA momenty. Už premýšľam ako niektoré veci použijem u seba. Skvelá práca 🙂
Martin Mažár Expert na predaj
A pomaličky lúskam tvoju knihu...je vskutku úžasná!! 🔝🔝🔝😊 rady zo života, všetko konkrétne, použiteľné v praxi, jasné, stručné, polopatistické 👌🏼🙂 som veľmi rád, že som dostal možnosť si túto knihu zakúpiť! 🙏🏻
Marek BednárikMarketing Consultant, Lyconet

 

Ďakujem veľmi pekne, že ste sa dočítali až sem. Teším sa na ďalší kontakt s vami.

S pozdravom

Peter “Peo” Čelko

P.S: Ak ste náhodou ako ja a takúto dlhú stránku prescrollujete hneď na koniec, tak tu je zhrnutie:

Dávam vám možnosť získať celý tento balíček, ktorý odhaľuje, ako získavať hovory a stretnutia s klientami z internetu - bez toho, aby ste museli telefonovať na studené kontakty.

Len za 47€.

Dostávate k tomu aj 4 - krokový návod, ako zmeniť horúce kontakty na hovory alebo stretnutia.

K tomu všetkému dostávate 90 minútový online tréning zdarma (webinár), ktorý ukazuje ako aplikovať veci, ktoré sa naučíte v knihe do praxe.

Táto príležitosť je veľmi obmedzená, lebo je to marketingový test, ktorý môžem kedykoľvek bez varovania ukončiť.

Nie je v tom žiadny háčik.

Nepridám vás do žiadneho “mesačného” členstva alebo niečoho takého.

Faktom je, že ak sa vám tento balíček nebude páčiť, dajte mi do 30 dní v vedieť a ja vám vrátim vašich 47€. A ak aplikujete všetky 3 stratégie do praxe a do 6 mesiacov vám to nezarobí 10X viac, ako do neho investujete, tak vám s tým osobne pomôžem úplne zdarma.

Cena mojich konzultácii je 200€ na hodinu. Ak sa nám to náhodou nepodarí ani spolu, tak vám vrátim 2X vašej investície.

Nemusíte mi ani nič posielať späť. Doslova nemáte čo stratiť.

Kliknite sem a získajte celý váš balíček hneď teraz. Nebudete to ľutovať 😉