Najnovší WEBINÁR ZDARMA VÁM ODHALÍ:

Praxou overený spôsob

"AKO MAXIMALIZOVAŤ ZISKY

AJ KEĎ MÁTE POMERNE MÁLO KONTAKTOV?"

Tu je zlomok toho,

čo sa dozviete na vysielaní:

  • JEDNA vec, ktorá zabezpečí úspešný predaj online a drvivá väčšina ľudí ju robí zle (dokonca aj niektorí ostriaľaní borci, ktorí zarobili online už stovky tisíc eur)
  • Ako s ľahkosťou vytvoriť obsah, ktorý prirodzene vedie k predaju bez nátlaku a manipulácie a zvládne ho vytvoriť každý, kto sa vyzná vo svojej oblasti
  • Ako maximalizovať zisky bez neustálej tvorby nového obsahu a kampaní a maximalizovať potenciál, ktorý sa skrýva v každom vašom kontakte.

Kedy a kde sa vidíme?

Samotný webinár prebehne v uzavretej skupine ŠPECIÁLNE na to vytvorenej už 15.11.2023 od 19:00 (Odkaz na skupinu vám príde hneď po registrácii)

Zo samotného vysielania bude záznam dostupný len do nasledujúceho dňa, do polnoci. Preto vám odporúčam registrovať sa čo najskôr.

MOŽNOSŤ VYHRAŤ ONLINE KURZ V HODNOTE 997 EUR

len pre ľudí, ktorí sa na webinári zúčastnia naživo

Ak si webinár pozriete do konca, tak jeden z vás získa môj online kurz TOP klienti z internetu úplne zdarma (aj s bonusmi).

Je to môj najlepší a najnovší online kurz, ktorý sa bežne predáva na mojom webe za 997 EUR.Najnižšia možná cena, za ktorú sa dal kedy získať bola 400€.

vy ho môžete vyhrať, ak sa na webinári budete aktívne zapájať. Získa ho človek, ktorého vyberiem na základe jeho aktivity v komentároch.

Kto vás bude

webinárom sprevádzať?

O svoje najlepšie vedomosti a skúsenosti sa s vami podelí Peter Čelko, známy ako Peo, ktorý:

  • Pomáha získavať viac a lepších klientov z internetu už od 29.10.2015
  • Pomohl už 1758 platiacim klientom a toto číslo každým dňom neustále rastie
  • Jeho klientmi boli alebo stále ešte sú aj "internetové celebrity" ako sú Andy Winson, Martin Mažár a Erika Sonlajtner

...ale aj stovkám "bežných" podnikateľov ako sú kouči, konzultanti, mentori, finanční sprostredkovatelia, realitní makléri, joga štúdiu, decluttering, mixáž, army tréningy, kurzy zvárania, atď atď

Peo sa marketingu s láskou a nadšením venuje každý deň, celý deň a nerobí nič iné 🙂