Takmer hotovo...78%

EXKLUZÍVNA JEDNORÁZOVÁ PONUKA:

Získajte VIP členstvo a k tomu bonusy v hodnote 779€

OSOBNÝ PRÍSTUP: PÝTAJTE SA OTÁZKY NAŽIVO + 2 BONUSY LEN PRE VIP ČLENOV

Každý deň počas výzvy budem vysielať naživo v uzavretej Facebook skupine, kde vám ukážem, ako presne priťahovať a získavať viac ideálnych klientov vďaka P.I.C metóde.

Aby som vám odovzdal to najlepšie know how a sústredili sme sa na prácu, tak nebudem schopný pozvať každého na hovor a riešiť jeho alebo jej individuálne požiadavky...

Preto vás chcem pozvať, aby ste sa zúčastnili tejto výzvy ako V.I.P.

VIP členovia získajú príležitosť zúčastniť sa hovoru NAŽIVO cez Zoom. Každý deň. (A dostať odpovede na otázky, priamo na hovore, aby sme urýchlili ich úspech)... v hodnote 485 eur.

To znamená, že získate exkluzívny prístup ku mne. Možnosť pýtať sa otázky a pomoc naživo s vašimi reklamami, textami, funnelmi...VŠETKÝM... počas 5 hovorov naživo, spolu so mnou.

Plus pridali sme ďalšie dva špeciálne bonusy, len pre VIP.

BONUS č.1 (Hodnota 97 EUR) Záznamy celej výzvy

Vysielania naživo sú zdarma, presne tak, ako som sľúbil. Plus budú vždy dostupné do nasledujúceho vysielania. Potom zmiznú.

VIP členovia získajú aj prístup do chránenej členskej skecie, kde budú postupne pribúdať záznamy a budete sa k nim môcť kedykoľvek vrátiť.

Nič vám neujde, nič nepremeškáte. 🙂

BONUS č.2 (Hodnota 197 EUR) Video, ktoré predáva

Jeden z najlepších spôsobov, ako zmeniť ideálnych potenciálnych klientov na reálnych klientov je video...

... video je jeden z najlepších spôsobov, ako sa môžete duplikovať a mať "ideálneho predajcu" ktorý pracuje za vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni a nikdy nepýta dovolenku alebo zvýšenie platu.

Dobrou správou je, že video, ktoré predáva za vás natočíte aj bez toho, aby ste sa na ňom museli ukázať a len so 4 jednoduchými nástrojmi.

Toto je jeden z mojich najlepších kurzov, ktorý skoro vôbec nepropagujem. A VIP členovia k nemu získajú okamžitý prístup zdarma. 

 Tak vykročte tou pravou nohou, vyťažte maximum z výzvy a urýchlite váš úspech. Staňte sa VIP členom hneď teraz:

To je celková hodnota 779 EUR
Pridajte sa dnes za 97€