Prípadová štúdia: 12 krokov, ako vytvoriť neodolateľnú ponuku v praxi

  • Áno, Peťo! Chcem, aby si mi dal prístup do online kurzu: Prípadová štúdia - 12 krokov, ako vytvoriť neodolateľnú ponuku v praxi

Som odhodlaný, že urobím všetko pre to, aby som zarábal viac a chcem využiť tvoju špeciálnu ponuku.

Chcem získať konkurenčnú výhodu pred ostatnými podnikateľmi.

Uvedomujem si, že táto možnosť môže zaniknúť už čoskoro. Chcem vedieť, ako vytvárať neodolateľné ponuky. Chcem okopírovať postupy úspešných. 

Chcem, aby si mi ukázal tvoju predajnú stránku, KROK PO KROKU ma ňou previedol a vysvetlil mi každé slovo a prečo si ho tam napísal. 

Teraz vyplň objednávkový formulár pod týmto textom a klikni na  tlačidlo "OBJEDNAŤ"

POZOR: Po stlačení tlačidla "OBJEDNAŤ" prosím chvíľku počkaj, kým sa tvoja objednávka spracuje. Môže to trvať aj 20 sekúnd.

Prešiel som celý kurz prípadová štúdia + bonus. Myslím, že je to dosť hodnotný kurz, cca do 100 e ( i keď to je ťažko povedať, lebo keby som nič z toho nepoznal a vedel by som aká tam je hodnota tak aj viac). Našiel som tam kopu informácií, niektoré som poznal niektoré nie, ale väčšinu nepoužívam 🙂 čo je škoda. Určite si musím prejsť kurz ešte raz lebo 1 krát to nestačí. Najviac sa mi páčila bonusová časť (stotožnenie s cenou, silné slová atď...)
Roman Šamudovský
Dik za kurz znova som sa poučil niečo nove 🙂 Celkovo sa mi kurz páči, udržuješ si v ňom svoj štýl jednoduchého a zrozumiteľného kurzu aj pre začiatočníkov. Bez váhania by som tento kurz pustil do sveta.
Michal Kubek

Na kurz sa vzťahuje 30 dňová garancia vrátenia peňazí 

Čo to znamená?

Ak s kurzom z akéhokoľvek dôvodu nebudeš do 30 dní spokojný, tak ti bez akýchkoľvek otázok vrátim všetky tvoje peniaze, ktoré si do neho investoval.

Je to aj podľa teba fér?

POTREBUJEŠ POMOC?

Napíš mi na peter.celko@namaximum.eu, alebo zavolaj na 0948 480 290.