Objednávka: ebook 12 krokov, ako vytvoriť neodolateľnú ponuku
môžeš získať za zvýhodnenú cenu už len:

Vyplň tento formulár, vyber si spôsob platby a klikni na tlačidlo na konci formulára.

POZOR: Po stlačení tlačidla "OBJEDNAŤ" prosím chvíľku počkaj, kým sa tvoja objednávka spracuje. Môže to trvať aj 20 sekúnd.

Trochu mi to inak pripomína Lubov kurz, Predávaj ako pán! Nemá to také vymakané vizuály, nie je to tak dlhé, ale informačna hodnota je cca rovnaká. Lubo to predáva za 39€.
Roland Vojkovský
Včera v noci som ešte po prečítaní e-booku utekal do kancelárie a prenastavoval som reklamy. Teším sa na ochutnávku, prípadnú spoluprácu.
Tomáš Kucka
Ahoj Peťo, tvoj e-book som "zhltla" na počkanie. Je pravda že o on-line marketingu niečo už viem, ale človek sa učí celý život a v písaní textov zvlášť. Marketing sa veľmi vyvíja a preto nesmiem zaspať ani ja. Hneď po prečítaní som upravila podľa tvojich rád aj svoju predajnú stránku. Dúfam, že to bude mať pozitívny účinok.
Slávka Ramsová
Ahoj Peťo, stiahla a prečítala som si tvoj e-book hneď, ako som ho dostala. Páči sa mi a snáď využijem tvoje skvelé, hutné rady v praxi už čoskoro.
Mária Hletková

Vyskúšaj všetky veci z ebooku. Ak s ním do 30 dní nebudeš spokojný, tak mi napíš email na peter.celko@namaximum.eu a ja ti bez zbytočných otázok vrátim všetky tvoje peniaze - do posledného centu.

POTREBUJEŠ POMOC?

Napíš mi na peter.celko@namaximum.eu, alebo zavolaj na 0948 480 290.