KLASICKÉ WEBY SÚ MŔTVE! NECH ŽIJÚ LIEVIKY
(alebo ako sa môžete učiť od najlepších na svete, ako robiť weby, ktoré skutočne predávajú)

Zvýhodnená ponuka platí ešte:

Klasické weby sú MŔTVE! Začína nová éra.

Pamätám si to ako dnes. Bolo to presne 7 rokov vzad a ja som sa prvýkrát dostal k jednostránkovým americkým webom.

Vtedy som na základe toho, čo som videl, urobil web na získavanie kontaktov na ľudí, čo chcú schudnúť.

Pamätám si ako dnes, ako mi vtedy mnohí hovorili, že je to blbosť. Že to u nás nebude fungovať. A tak ma v tom nechali samého.

Ani netušili, že takto mi dávajú náskok. Urobil som web. Spustil som ho. A zrazu sa to spustilo. Kontakty sa začali sypať.

VO VEĽKOM!

Dlhý príbeh v krátkosti:

Ten web vygeneroval obrat viac ako 412.000 Eur a získal viac ako 100.000 kontaktov na ľudí. Áno, dali sme viac ako 200.000 Eur do reklamy, ale bez tak účinného webu by sme si to nemohli dovoliť.

A tí, čo tomu neverili? Po roku mali jednostránkový web, celkom nápadne sa podobajúci tomu môjmu. 🙂

Ale to bol LEN začiatok...
Skutočná masa sa skrýva pod hladinou

 Je to ako pri ľadovcoch. Nad hladinou vidíte iba 10%. Tak skutočná obrovská masa ľadu sa skrýva pod hladinou.

Potom som začal postupne odkrývať ďalšie a ďalšie stránky úspešných amerických webov, ktoré sa skrývali za prvou stránkou. Na prvý pohľad ten web vyzeral ako jednostránkový, ale zdanie klame... Ako pri ľadovcoch, kedy nad hladinou vidíte iba 10%.

To, čo robí veľkú silu, sa skrýva pod hladinou. Bežnému smrteľníkovi (rozumej nemarketérovi) ukryté.

Boli tam ukryté ďalšie stránky, ktoré človek zbadal až po prvej objednávke alebo vyplnení formulára. Stránky so špeciálnymi ponukami a niekoľkodňovými automatickými e-mailami.

Keď som prvýkrát zbadal čísla, čo dokáže takýto automat zarobiť, ostal som obarený. Vtedy som si uvedomil, že som fakt doteraz videl iba 10%. V Amerike sú to milióny. Desiatky miliónov dolárov, čo dokážu takéto weby zarábať.

Ale vráťme sa späť na Slovensko. Ako to funguje u nás?

Použili sme túto stratégiu u jedného klienta, ktorému som pomáhal s kampaňou. Mal som tam na starosti celý marketing, od A po Z.

Nastavili sme predajnú sekvenciu, ktorej zjednodušenú podobu môžete vidieť nižšie:

Čo sme vlastne urobili?

Urobili sme to, čo Amíci nazývajú UPSELL. Ponúkli sme ešte ďalšiu ponuku za predajom.

Predávali sme jeden produkt. Ak si ho človek kúpil, ponúkli sme mu ďalší produkt, ktorý dopĺňal ten predošlý.

Ale ak si zákazník nekúpil hlavný produkt, ponúkli sme mu lacnejšiu alternatívu.

Výsledok?

 • Celkovo predaj hlavného produktu urobil obrat 151.293 Eur.
 • Drahší UPSELL produkt sa predal za 34.595 Eur.

 • Lacnejšia alternatíva sa predala za 24.690 Eur.

Nenechávajte ležať peniaze na stole!

Väčšina podnikateľov svojmu zákazníkovi na webe ponúkne jeden produkt. Ak kúpi, super. Šup ho na objednávku a ďakujeme.

Ale chytrí podnikatelia to robia tak, že ak zákazník kúpi, ponúknu mu ďalší produkt. Ak nekúpi pôvodný, dajú lacnejšiu alternatívu. To sme urobili aj my.

A tak sme získali za predaj UPSELL produktu a lacnejšej alternatívy 59.285 Eur naviac, ktoré by sme nemali, keby zákazníkom ponúkali iba hlavný produkt.

59.285 Eur naviac! Nie zlé, že?

Bez toho, aby sme viac investovali do reklamy. Bez toho, aby na náš web prišlo viac ľudí. Proste sme len viac predali tým ľuďom, ktorí tam boli.

Vďaka novému typu webu.

POZOR, prichádza revolúcia. Lieviky útočia!

Takýto typ webov, ktorý vás vedie od začiatku po koniec procesu, sa volá predajný lievikový web (z angličtiny Sales Funnels).

Lievikový preto, že na každú ďalšiu stránku sa dostane menej a menej ľudí. Ale nechápte to nesprávne. To nie je zlé. To je len štatistika.

A musím povedať, že odkedy som sa s nimi prvýkrát stretol, odvtedy už iný typ webov nerobím.

Prečo?

Pretože práve vďaka tomu, že zákazníka vedú od začiatku po koniec, nerozptyľujú ho zbytočnosťami a vedú ho cestou, akou podnikateľ potrebuje.

A v číslach to častokrát znamená, že takéto weby dokážu zarobiť NIEKOĽKONÁSOBNE viac, ako klasické.

Sám som ich pár testoval. A vždy lievik vyhral minimálne s 5x lepším výsledkom ako klasický web. Minimálne 5x viac získaných kontaktov, minimálne 5x vyšší obrat.

Preto si myslím, že klasické weby sú mŕtve. Prichádzajú lieviky.

Preto lieviky intenzívne študujem:

Idem na seminár Funnel Hacking Live 2018

Chystám sa do USA na 4-dňový seminár Funnel Hacking Live. Bude to od 20.3. do 24.3. v Orlande na Floride.

Je to seminár, kde sa budem učiť, ako robiť ešte lepšie lieviky. Tú sú 3 hlavné dôvody, prečo tam idem:

 • 1
  Organizuje ho markeťák Russell Brunson a jeho firma ClickFunnels, ktorá bez investora dokázala vďaka lievikovým webom vyrásť z nuly na 100 miliónov dolárov tržieb za necelé 3 roky. Bez investora.
 • 2
  Na seminári bude viac ako 230 dolárových milionárov. Ľudí, ktorí vďaka lievikovému webu zarobili minimálne 1 milión dolárov ročne.
 • 3
  Bude tam cca. 30-40 ľudí, ktorí vďaka lievikom zarobili viac ako 10 miliónov dolárov. Áno, čítate správne. Viac ako 10 miliónov dolárov.

Suma sumárum: Chcem sa učiť od NAJLEPŠÍCH NA SVETE. Ľudí, ktorí majú ohromné (a niekedy až neuveriteľné) výsledky.

A chcem, aby "ste tam boli so mnou..."

Takto. Lístky sú už vypredané, takže fyzicky tam so mnou ísť nemôžete. Čo je škoda.

Ale chcem, aby ste mali aj vy možnosť načerpať celé to know-how od tých najlepších na svete.

Záznam toho najlepšieho pre vás

Preto som sa rozhodol, že vám pripravím záznam toho najlepšieho. Že si budem robiť detailné poznámky na každej jednej prednáške a potom sa o tie najdôležitejšie veci podelím s vami.

Pripravím vám online kurz, kde vám všetko zhrniem do videí a vysvetlím stratégie, ktoré používajú tí najlepší na svete.

3 fázy, na ktoré sa môžete tešiť:

Celý 4-dňový seminár je rozdelený do 3 fáz.

 • 1
  1. fáza: "Čo" a "Ako"
  V prvej fáze sa dozvieme, ČO zo svojich produktov alebo služieb by sme mali predávať, aby sme prilákali viac ľudí. A hlavne AKO to predávať, aby sa títo ľudia zmenili na zákazníkov.
 • 2
  2. fáza: 3 stratégie zväčšovania biznisu
  Jednoducho, pravda je, že ak implementujete 3 stratégie zväčšovania biznisu do svojho podnikania, môžete pokojne zvýšiť svoje obraty aj 10-násobne. A práve tieto tri stratégie budú prezentované podrobne.
 • 3
  3. fáza: Návštevnosť
  Ak vám web funguje, dokáže meniť návštevníkov na zákazníkov tak, že generuje zisk, ostáva už len jediné (a posledné!). Návštevnosť. Potrebujete na web poslať čo najväčšiu návštevnosť, aby ste získali čo najviac zákazníkov.

Esá, ktoré budú prednášať:

Vyberám pár rečníkov, na ktorých sa ja osobne veľmi teším.

Russell Brunson

Pred necelými tromi rokmi založil spoločnosť ClickFunnels, ktorá dnes bez investora dosiahla obrat už viac ako 100.000.000 dolárov. Bez investora. Vďaka lievikovým stratégiam.

Dnes Clickfunnels je najrýchlejšie rastúca softwareová spoločnosť na svete.

Kaelin Poulin

Kaelin vybudovala komunitu viac ako 100.000 platiacich žien, ktoré chcú schudnúť. Ale nielen to. Dnes jej biznis priniesol už viac ako 10.000.000 dolárov práve vďaka tomu, že v komunite vytvorila kult-úru. (áno, aj tak trochu kult).

Dean Holland

Čo ak by váš lievikový web priťahoval len vašich absolútne najobľúbenejších klientov (a odpudzoval by tých, s ktorými nechcete spolupracovať?)

V roku 2016 jeho biznis už vzrástol na obrat 300.000 dolárov mesačne.

Nick Daugherty

Nick pracuje s tímom, ktorý vytvoril dokumentárny lievikový web “Pravda o rakovine”, ktorý získal viac ako 1,5 milióna užívateľov a vygeneroval viac ako 20.000.000 dolárov.

Predstavte si, že vytvoríte len jeden kúsok obsahu, ktorý vás vystrelí na pozíciu TOP experta vo vašej oblasti. Toto je presne to, čo robí Nick.

Jason Fladlien

Jason je celosvetovo známy ako “Webinárový kráľ sveta”. Používa webináre, aby zarobil provízie z partnerských programov. A zarobil ich viac ako ktokoľvek iný na svete (to, čo je nám známe).

Jason vygeneroval viac ako 10.000.000 dolárov na províziach len v jedinom programe Amazon Selling Machine. A k tomu treba prirátať ďalšie provízie z ostatných programov.

Alison Prince

Ešte pred rokom Alison nevedela, čo je Clickfunnels. Dnes je členkou 2 Comma Club (klub, kde ľudia za rok vygenerovali viac ako 1 milión dolárov jedným lievikovým webom).

Ale čo je dôležitejšie, naučila tento proces aj svoju dcéru, ktorá je na druhom stupni základnej školy. Vďaka radám jej dcéra (stále ešte na základnej škole) dokázala zarobiť 100.000 dolárov za rok.

Peng Joon

Peng má 1,7 miliónov sledovateľov na sociálnych sieťach a dosahy viac ako 3,3 milióna ľudí. Peng je majster v posielaní návštevnosti do lievikových webov. Lebo bez návštevnosti nie sú predaje.

Tvrdí, že vám stačia 3 dni na to, aby ste získali takmer neobmedzenú návštevnosť.

Garrett J. White

Garret je zakladateľom firmy Wake Up Warrior (v preklade “Zobuď sa, bojovník”). Bol bankárom s tímom sto ľudí. Počas krízy v roku 2008 a 2009 prišiel o všetko. A dokonca mu hrozil aj rozvod.

Nakoniec si s manželkou sadli a nastavili plán. Vďaka nemu sú dnes finančne slobodní… A stále spolu.

Tony Robbins

Tony je podnikateľ, autor 5 medzinárodných knižných bestsellerov, filantrop a číslo 1 medzi americkými biznis stratégmi.

Cez jeho audio programy a živé semináre Tony pomáha viac ako 50 miliónom ľudí z viac ako 100 krajín sveta k lepšiemu a naplnenejšiemu životu.

A ešte ďalších 8 veľmi úspešných ľudí.

Celý zoznam rečníkov, ako aj celý program Funnel Hacking Live nájdete na webe www.funnelhackinglive.com.

Koľko to bude stáť?

Keď zrátam rozpočet, ktorý mám na tento výlet vyhradený, tak to je 4500 Eur. (Ale je v tom i výlet na 3 dni do New Yorku 🙂 )

Ak však zrátam iba nutné náklady, tak je to:

Vstupenka: 816 Eur (997 $)

 Vstupenku som kupoval už minulý rok v predpredaji, takže som ju mal za polovičnú cenu. Mám z toho radosť, pretože ušetriť 1000 dolárov sa vždy zíde, že?

Idem tam s kamarátom Michalom a som rád, že ju kúpil v tom čase aj on. Dokopy sme ušetrili 2 tisícky. A to je vždy lepšie ako 1000, no nie? 😃

Kliknutím zobrazíte náhľad faktúry ➡

Hotel: 851 Eur (1,040 $)

Seminár sa koná v hoteli v Disney Parku. Whooo-hooo 🙂

Ale keďže naokolo niekoľko kilometrov nie je žiaden iný hotel a odchádzať neskoro večer a dochádzať skoro ráno v cudzej krajine sa nám nechce, tak sme sa ubytovali tam. I napriek tomu, že ten hotel nie je najlacnejší. Cena za 5 nocí = 851 Eur za jednu izbu.

A keďže Michal chrápe a ja v spánku fučím, tak aby sme dokázali cez deň produktívne fungovať, každý si platí samostatnú izbu.

Letenky: 850 Eur

Ideme s Michalom na 3-dňový výlet do New Yorku. Veď keď už sme v tej Amerike, tak nech si pozrieme aj nejaké to veľkomesto. (a jedným z mojich snov je zabehať si v Central parku).

Takže keď od cien leteniek odrátam sumu 57 Eur (toľko stála letenka z New Yorku do Orlanda), tak sa dostávame na sumu 850 Eur za letenku do USA a späť.

Kliknutím zobrazíte náhľad faktúry ➡

 

Transport a strava: 250 Eur

Transport z letiska do hotela a z hotela na letisko, k tomu jedlo v drahom hoteli, to chce vreckové aspoň 50 Eur na deň. A aj to si nie som istý, či to bude stačiť. V USA je všetko o dosť drahšie ako u nás. A v 5-hviezdičkových hoteloch už ani nevravím.

Tak si to zhrňme:

Vstupenka: 816 Eur (997 $)
Hotel: 851 Eur (1,040 $)
Letenky: 850 Eur
Transport a strava: 250 Eur

Minimálne celkové náklady: 2.767 Eur

Toľko by ste museli minimálne zaplatiť, aby ste sa mohli zúčastniť.

Ja vám však chcem sprostredkovať to NAJDÔLEŽITEJŠIE z tohto seminára vo forme video kurzu za oveľa viac prijateľnú sumu.

Nemusíte platiť 2.767 Eur a cestovať na druhú stranu sveta.

To najdôležitejšie môžete mať o 95% výhodnejšie.

DNES len za 147 Eur + DPH

(Cena platí len do 15.3. Potom cena vzrastie na 197 Eur + DPH)

(Jasné, máte to bez hotela, leteniek a zážitku byť na tom seminári. Ale len za 5% sumy môžete mať najdôležitejšie časti prednášok.)

Pozor, ponuka platí už len:

Prečo to vlastne robím?

Ok, viem, že si teraz poviete: pre peniaze.

A ja súhlasím. Áno, jeden z dôvodov sú peniaze. Moje podnikanie je z jednej časti založené na vytváraní webov pre firmy, z druhej časti na vzdelávaní. A svoje nadobudnuté know-how potom vo forme vzdelávania predávam.

Ale mám aj iný dôvod. Pre mňa osobne silnejší.

Môj osobný dôvod:
Ako mi Lydka pomohla dostať sa do USA
a ako chcem pomoc vrátiť ostatným:

Je jedna veľmi šikovná osoba. Volá sa Lýdia Machová a je jazyková mentorka. Pred cca 2 rokmi mi ukázala fantastické metódy, ako sa učiť jazyky. Ako zlepšiť moju angličtinu.

Jasné, celú cestu do USA som si vybavil sám a aj si ju platím sám, ale bez Lydky by som nemal odvahu tam ísť. Bez nej by sa moja angličtina neposunula. Nerozumel by som prednášajúcim.

Som jej za to dodnes vďačný.

Na oplátku, ja som pomohol jej. Pozná skvelé metódy, ako sa dajú učiť jazyky. Len ich nevedela dostať medzi ľudí. Už sú to skoro 2 roky, kedy sa osmelila a vydala sa na cestu podnikania.

Pomáhal som jej s marketingom a stratégiami. (Áno, aj Lydka používa lievikové weby.)

A to, z čoho mám dnes radosť, je to, že Lydka dnes zarába násobne viac ako pred dvoma rokmi a tak si môže plniť svoje cestovateľské sny. Práve vďaka kombinácii: super produkt a účinný marketing.

Ale z čoho mám OVEĽA väčšiu radosť, že dodnes pomohla stovkám (možno už tisíckam) ľudí naučiť sa cudzí jazyk efektívnejšie. A viem si predstaviť, ako to tí druhí dokážu oceniť. Veď aj mne pomohla.

A to je ten hlavný dôvod, prečo to robím:

Mohol by som si tieto stratégie nechať pre seba a využiť príležitosť, že to ešte nikto na Slovensku nebude vedieť, ale... to nie som ja.

Mne robí oveľa väčšiu radosť pomáhať podnikateľom, ako je Lydka, ktorí majú skvelý produkt alebo službu. Niečo, čo ľuďom pomáha. Len to nevedia dať do sveta. Chýba im účinný marketing.

Ste takým podnikateľom aj vy? Máte super produkt alebo službu, ktorá ľuďom pomáha k lepšiemu životu? Ale neviete, ako ju dostať medzi viac ľudí?

Tak práve vám chcem pomôcť získať tie (podľa mňa) NAJLEPŠIE internetové stratégie, ako získavať zákazníkov z internetu.

Pýtate sa: Je to pre mňa?

Nečudujem sa. Keď som videl lievikové weby prvýkrát, tiež som mal túto otázku. Pýtal som sa, či to vôbec bude v mojom podnikaní fungovať. Či to vôbec na Slovensku bude fungovať.

Ale môžem vás ubezpečiť. Videl som veľmi, veľmi veľa webov, kde sa používali a dajú používať tieto stratégie úspešne:

 • eshopy,
 • konzultačné služby,
 • zubári, chiropraktici, psychológovia,
 • programátorské firmy,
 • marketéri,
 • konzultačné a vzdelávacie firmy,
 • kozmetickí poradcovia a predaj kozmetiky,
 • predaj výživových doplnkov,
 • sprostredkovatelia.

Myslím, že tieto stratégie sa dajú použiť v každom jednom podnikaní, kde sa dajú cez web získavať klienti.

Doteraz som ešte nenašiel podnikanie, kde by sa tieto stratégie nedali využiť. Znie to síce nereálne, ale je to tak. Dnes už web používa každý. Preto, ak sú vaši potenciálni zákazníci na webe, tak tieto stratégie budú fungovať.

Tieto statégie sú určené:

 • pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť cestovať po svete na semináre. A nemusí to byť len z finančného hľadiska. Možno ste tak veľmi vyťažení, že na to nemáte čas.
 • pre tých, ktorí chcú byť na začiatku niečoho nového. Efektívnejších predajných webov, ktoré zatiaľ na Slovensku nevyužíva takmer nikto. Kto príde prvý vo vašom segmente podnikania, ten získa veľa klientov. Tak ako Lydka v oblasti učenia sa jazykov.
 • pre tých, ktorí sa chcú učiť od najlepších NA SVETE. Od koho iného sa učiť, ako od ľudí, ktorí majú reálne výsledky? Od ľudí, ktorí sami používajú tieto stratégie a každý z nich vďaka nim zarobil minimálne milión dolárov. Od koho iného sa učiť, ako podnikať, ak nie od milionárov?

Garancia vrátenia peňazí

Russell Brunson, ktorý so svojou firmou ClickFunnels organizuje tento seminár, nedáva garanciu vrátenia peňazí a to z dôvodu vysokých nákladov na priestory a na platy speakrov.

Ale ja som už teraz 100% presvedčený, že informácie, ktoré sa tam dozviem, budú prelomové.

Preto dám za Russella "ruku do ohňa" ja.

Dávam vám 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. 30 dní od vstupu do kurzu môžete všetky videá prechádzať, skúmať a dávať do praxe. A ak počas tej doby zistíte, že to nie je pre vás, tak stačí napísať email a my vám vrátime peniaze.

Keďže kurz budem vytvárať po návrate domov z USA a chcem, aby to bolo pre vás čo najprínosnejšie, potrebujem dostatok času na spracovanie všetkých podkladov.

Preto vám prístupové údaje do kurzu pošlem 9.4. na váš e-mail.

Garancia vám preto platí do 9.5.2018. Dovtedy môžete prechádzať všetkými videami, dávať ich do praxe a potom sa rozhodnúť, či táto investícia stála za to. A ak nie, stačí napísať e-mail a vrátime vám peniaze.

Ako by povedali dinosaury: vývoj nezastavíš

Evolúcia. Vývoj. Smerovanie vpred. Nazvite si to, ako chcete.

Ale jedno je isté. Nezastavíte ho.

Prežije len ten, kto sa prispôsobí. Dinosaury by o tom vedeli rozprávať.

Boli najsilnejšie, najväčšie, boli kráľmi sveta. Ale urobili jednu chybu.

Osudnú chybu!

Neprispôsobili sa.

A tak vyhynuli.

Navždy.

Vždy to mám na pamäti pri podnikaní. Opakujem si to každý deň: Keď sa neprispôsobím tomu, čo teraz funguje, tak sa mi bude podnikať veľmi ťažko. A možno časom vyhyniem (rozumej: skrachujem).

Preto si dávam veľký pozor, aby som používal v marketingu, ale aj v podnikaní vždy veci, ktoré aktuálne najlepšie fungujú. A prispôsobujem sa im.

Áno, je to nové. Je potrebné sa to naučiť. Ale ak to neurobím, tak to urobí konkurencia. A predbehne ma. Už sa mi to stalo toľkokrát, že si vždy nad tým len smutne povzdychnem.

Ale teraz to bude inak. Teraz chcem byť vpredu. To je ten hlavný dôvod, prečo idem na Funnel Hacking Live.

Časté otázky:

 • V akej forme dostanem poznámky zo seminára?

Svoje poznámky spracujem do videí, ktoré budete mať prístupné v členskej sekcii na internete. Stačím vám potom počítač s internetom, prístupové údaje (ktoré vám po úhrade pošleme) a môžete videá sledovať. Odkiaľkoľvek.

 • Kedy dostanem prístupy?

Keďže seminár sa koná v USA od 20.3. do 24.3, kurz budem vytvárať po návrate domov. Chcem, aby to bolo pre vás čo najprínosnejšie, preto potrebujem dostatok času na spracovanie všetkých podkladov.

Ale garantujem vám, že najneskôr 9.4. dostanete prístupové údaje do členskej sekcie, kde si videá budete môcť pozrieť.

 • Budem to vedieť použiť vo svojom podnikaní?

Budem maximálne úprimný: Neviem.

Áno, je pravda, že tieto stratégie sa dajú využiť v každom podnikaní. Ale či to využijete konkrétne vy, to neviem.

To závisí na vás. Na tom, ako veľmi to budete chcieť dať do praxe. Je to nová vec a treba sa ju učiť. Tak ako bicyklovanie. Bude to vyžadovať čas.

Sám som sa ju učil a viem, že to vyžaduje čas.

Ale musím vám povedať úprimne: ten čas za to STOJÍ! 🙂 Keď porovnám výsledky pred lievikovými webmi a teraz, tak to je ako porovnávať život na panelákovom sídlisku a život v útulnom dome na pláži. 🙂 To sa porovnať pomaly ani nedá.

 • Mám už veľa kurzov, prečo by som si mal kúpiť toto?

Tak v prvom rade: nemusíte si to kupovať, ak si myslíte, že to nie je pre vás.

To rozhodnutie je na vás.

Ak však chcete vedieť rozdiel medzi inými kurzami a týmto, tak ten hlavný je, že tu spracujem myšlienky najlepších ľudí na svete v tomto obore.

A myslím si, že ak chceme napredovať, je potrebné sa učiť od najlepších. Ideálne od najlepších na svete. Aspoň tak k tomu pristupujem ja.

Ja vám však chcem sprostredkovať to NAJDÔLEŽITEJŠIE z tohto seminára vo forme video kurzu za oveľa viac prijateľnú sumu.

Nemusíte platiť 2.767 Eur a cestovať na druhú stranu sveta.

To najdôležitejšie môžete mať o 95% výhodnejšie.

DNES len za 147 Eur + DPH

(Cena platí len do 15.3. Potom cena vzrastie na 197 Eur + DPH)

(Jasné, máte to bez hotela, leteniek a zážitku byť na tom seminári. Ale len za 5% sumy môžete mať najdôležitejšie časti prednášok.)

Pozor, ponuka platí už len:

 Kontakt | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov
Copyright © 2018, Moja Firma, s.r.o.