AKO NA ÚSPEŠNÚ REKLAMU...BEZ
TOHO, ABY STE  MINULI KOPEC PEŇAZÍ?

Získajte kontakty, zákazníkov alebo OBOJE... za 5 dní alebo menej!

Pracuje so mnou NAŽIVO po dobu 5 dní a vytvorme vám reklamné kampane, ktoré nosia VÝSLEDKY!

Čo budeme robiť?

1. Vytvoríme vám reklamné kampane na sociálnych sieťach (Facebook a Instagram), navrhnuté, aby ste získali kontakty, zákazníkov alebo OBOJE... za 5 dní alebo menej...bez toho, aby ste riskovali alebo stratili kopec peňazí

2. Budeme vytvárať AKTÍVA pre vaše podnikanie. To znamená, že všetko čo vytvoríme bude VAŠE...a môžete využívať výhody toho, tak dlho ako sa vám bude chcieť 

3. Spolu to DOKONČÍME. Na konci tejto výzvy budete mať plne funkčné reklamné kampane.

Ako vás to naučím?

  • Budeme sa stretávať každý deň, po dobu 5 dní, NAŽIVO, cez ZOOM video konferenciu
  • Ukážem vám presne, čo urobiť, aby vaše reklamné kampane získavali kontakty, zákazníkov alebo OBOJE.
  • Bude to, ako keby ste mi pozerali cez plece, keď vás prevediem každým krokom tohto procesu ...urobíme to úplne jednoducho a zábavne... takže sa naučíte a aplikujete do praxe nové schopnosti, z ktorých môžete ťažiť navždy
  • Budete pridaní do špeciálnej súkromnej skupiny, len pre členov tejto výzvy... aby ste získvali viac podpory a pomoci odo mňa, členov môjho tímu a ostatných účastníkov výzvy

Budem vás učiť naživo, na KONKRÉTNEJ KAMPANI KTORÚ BUDEM PRÁVE SPÚŠŤAŤ.

Žiadna zbytočná vata, omáčky a neaktuálne žvásty, ktoré už viac nefungujú. 

Nielenže vám prezradím čo a ako urobiť, doslova ma uvidíte vytvoriť kampaň, ktorá kontakty, zákazníkov, alebo OBOJE a TO V REÁLNOM ČASE. Je to ako keby sme sedeli vedľa seba a pracovali spolu na vašom podnikaní. 

Ukážem vám všetko, čo potrebujete vedieť. Vrátane toho, čo povedať. Aký typ reklamy použiť, konkrétne pre vaše podnikanie. Na koho cieliť... Proste všetko.

Ak to aplikujete spolu so mnou, tak na konci týchto 5 dní budete mať fungujúce reklamné kampane, ktoré získavajú kontakty, zákazníkov alebo oboje. 

Dôležité varovanie

Nesľubujem vám žiadne konkrétne finančné výsledky. Ani neimplikujem, že zarobíte. Je nemožné, aby som vám niečo také sľúbil, lebo pravdepodobne nepoznám vaše podnikanie, vašu ponuku, váš predajný proces. 

Čo vám môžem sľúbiť bez najmenšieho zaváhania je, že budete mať skvelú skúsenosť, počas toho, ako budete pozerať spoza môjho pleca, keď vás budem učiť, ako vytvoriť reklamné kampane, ktoré získavajú kontakty, zákazníkov alebo  oboje...za 5 dní alebo menej. 

Schopnosti, ktoré vás naučím sa už nikdy nemôžete OD-NAUČIŤ.

A je to niečo, čo potrebuje každý podnikateľ, ktoré chce: schopnosť získavať kontakty a klientov z internetu.

Schopnosti, ktoré sa naučíte počas tejto výzvy vám nikto NEMÔŽE vziať. Ostanú vám navždy. 

Kedy začíname a ako to bude prebiehať?

Začneme vo štvrtok, 8. decembra.

Hneď, ako sa registrujete, dostanete pozvánku do súkromnej skupiny na Facebooku a prehľad, ako to bude prebiehať.

Budeme sa stretávať každý deň, cez ZOOM, okrem nedele. Počas tejto výzvy. Po dobu 5 dní.

Budete mať moju podporu a podporu celého môjho tímu. Počas trvania výzvy.

A ak nebudete môcť prísť na hovor naživo, tak to je úplne v poriadku. budú nahrávané a umiestnime ich do Facebook skupiny. Prístup k nim vám nikdy nezanikne a môžete si ich pozrieť kedykoľvek.

A cena?

Cena tejto intenzívnej 5 dňovej výzvy je len 49€. Je to jednorázová platba. A nebudú vám stiahnuté žiadne ďalšie peniaze.

Je to zanedbateľná investícia, za VEĽMI OSOBNÝ TRÉNING NAŽIVO, kde vám ukážem presne, ako vytvoriť reklamné kampane na sociálnych sieťach, ktoré získavajú kontakty, zákazníkov, alebo oboje... za 5 dní alebo menej.

Jednoducho povedané, naučíte sa všetko, čo ptrebujete vedieť. 

A dôvod, prečo je to také lacné je jednoduchý: Chcem, aby ste vďaka tejto výzve uspeli. Úplne najviac. Obzvlášť v týchto divných časoch.

Plus, ako čoskoro uvidíte, väčšina ľudí, ktorí so mnou spolupracujú so mnou spolupracujú dlhodobo. Lebo získajú obrovskú hodnotu. 

A zistil som, že táto výzva je najlepší spôsob, ako vám čo najviac pomôcť uspieť. Takže, ak ste ako väčšina ľudí, tak nabudúce budete chcieť so mnou znova spolupracovať - keď budem mať niečo nové. (Tak, to je pravdepodobne moja "skrytá motivácia" 🙂 

Každopádne, keď chcete, aby vaše reklamy fungovali a naučiť sa ako vytvoriť kampane, ktoré získavajú kontakty, zákazníkov alebo oboje...za 5 dní alebo menej...tak toto je rozhodne pre vás.  

Všimnite si toto!

Pravdepodobne ste si všimli odpočet na tejto stránke.

CENA SA ZDVOJNÁSOBÍ, keď odpočet skončí na nule.

Keďže ste sa dočítali až sem, tak je zjavné, že chcete aby ste mali úspešné a fungujúce reklamy na sociálnych sieťach.

Táto výzva vám pomôže dosihanuť to. Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a vstúpte do výzvy hneď teraz.

Cena sa zdvojnásobí o: