CHCEM TVOJU OSOBNÚ POMOC
A ZAPLATÍM "POISTNÚ" ZÁLOHU 17€ 

Už teraz sa teším na náš spoločný hovor - som zvedavý, ako spolu dokážeme posunúť môj biznis.

Vyplňte objednávkový formulár, vyberte si spôsob platby a kliknite na tlačidlo na konci formuláru

 

PEŤO, PREČO PÝTAŠ ZÁLOHU, KEĎ TO MÁ BYŤ POMOC ZDARMA?

Je to veľmi jednoduché.
 
Bežná cena mojich konzultácii je 97 EUR / hodina
 
Poistná záloha 17€ slúži ako filter na ľudí, ktorí chcú len plytvať mojim časom, dohodnú si konzultáciu a neprídu na ňu.
 
Takíto ľudia väčšinou neurobia nič z toho, čo im poradím zdarma. A takým nechcem pomáhať ani s nimi spolupracovať.
 
Ak si budem myslieť, že ti neviem pomôcť, tak ti vrátim zálohu. Zálohu ti okamžite vrátim aj v prípade, že mi povieš, že stratégia ktorú som ti pripravil na mieru je bezcenná.
 
V opačnom prípade si zálohu nechám. Prípadne ti ju odpočítam z tvojej ďalšej objednávky, ak ju urobíš :)
 

ČO MUSÍŠ SPĹŇAŤ, ABY SI MAL NÁROK NA HOVOR SO MNOU?

Na to, aby si mal nárok na hovor so mnou a vypracovanie marketingovej stratégie na mieru musíš spĺňať tieto prísne, ale veľmi opodstatnené kritériá:
 
 • 1
  Musíš mať skutočný biznis (a chceš len získavať oveľa viac horúcich kontaktov a predajov z internetu a oveľa rýchlejšie)
 • 2
  Musíš byť ochotný investovať do reklamy (a chápať, že reklama nie je náklad, ale investícia. Aj najlepšia stratégia je úplne nanič, keď ju nikto neuvidí)
 • 3
  Musíš vedieť predávať na osobných stretunitach (vedieť predať človeku, ktorý má záujem o tvoje služby. Musíš chápať, že predaj je prirodzený proces, pomoc klientovi nájsť to správne riešenie pre neho. Nemôžeš mať odpor k predaju (hlavne nie ľuďom, ktorí ťa sami oslovia s prosbou o pomoc)
 • 4
  Musíš mať dobrý produkt alebo službu a reputáciu Všetko čo spolu urobíme ti neprinesie len viac kontaktov a predajov, ale budeme to robiť takým spôsobom, ktorý vytvorí OBROVSKÉ MNOŽSTVO GOODWILLU. Preto musíš byť proste dorbý v tom, čo robíš
 • 5
  Musíš to s tvojim podnikaním myslieť vážne a byť ochotný nasledovať jednoduché inštrukcie (keď to neurobíš, tak to proste nebude fungovať...budeš možno len o trošku múdrejší. BODKA!)
Spĺňaš tieto kritériá? 
 

VYPLŇ FORMULÁR POD TÝMTO TEXTOM A UHRAĎ POISTNÚ ZÁLOHU

Potom budeš presmerovaný na krátky dotazník, ktorý mi lepšie pomôže pripraviť sa na náš spoločný hovor.
 

Vaše údaje sú u nás v bezpečí

Vaše údaje budú bezpečne uchované a neposkytneme ich tretím stranám. 

Peter, od kedy som to zaviedla tok klientov sa zvýšil dvojnásobne ak nie troj ;) veľká vďaka!

Erika Tinková

Konzultácie u Peťa som absolvovala niekoľkokrát a vždy som dostala odpovede na všetky moje otázky, aj niečo naviac.

Oceňujem tipy a návody, čo presne a ako môžem zlepšiť a využiť v praxi, možnosť diskusie a získanie spätnej väzby na konkrétne situácie.

Mira Lehocká

Dakujem, super zhrnutie. Konzultacia bola hodnotna, a urcite si na seba zarobi v najblizsich dnoch

Stanislav Ličko

Parada vela mi to dalo .. rozmyslam ze by som si ta este zaplatil konkretne na poradenie ohladom web stranky mojej detajlnejsie.

Juraj Vesel

Dostala som odpovede na moje otázky a zároveň väčšie sprehladnenie mojej práce..cítim tým väčšiu sebadôveru v to, čo robím ..takže to hodnotím veeelmi pozitívne..Vďaka za Tvoj čas a hodnotne 'komenty' "

Judita Lunterová

Peo čau, všetko čo sme si prešli som hneď na stránkach pomenil…Cena tvojej konzultácie zaplatená zo zvýšených tržieb do 24h :)

Adrián Mokriš

"Cítim, že tvoje rady ma vedia posunúť tam, kde chcem byť. V online komunikácii je budúcnosť. Rád si zaplatím za kvalitnú službu, preto som ťa oslovil

Tomáš PorubskýRealitný maklér

Ahoj Peťo, Ďakujem aj ja - bolo to skvelé, ani neviem ako tých 45 minút prešlo

Každopádne, veľmi sa mi páčili tvoje konkrétne návrhy na vylepšenie a to, že si môžem celý hovor aj s poznámkami vypočuť ešte raz sama v pokoji doma

Andrea Mravcová

"Ahoj Peter aj ja som ti velmi vdacny za tvoje rady a energiu. Rady ktore si mi dal mi uplne zmenili pohlad na veci a hned po skonceni konzultacie som si naplanoval zmeny ktore si mi odporucil a zacal ich aj pomaly realizovat. Popri tom ma napadli nejake dalsie napady co je uplne super.

Triafal si klinceky po hlavicke jeden za deuhym a mne to postupne vsetko krasne zapadalo do seba dakujem este raz velmi pekne aj moja koleginka bola z toho uplne nadsena

urcite ked budeme potrebovat s niecim poradit obratime sa na teba bo mi to dalo viac ako keby som len tak sedel a poznamkoval

zase sa mi osvadcilo ze osobny pristup je ten najlepsi

Lukáš Luky FialkaSpolumajiteľ Joga štúdia

Peter Čelko mi skonzultoval stránku a kopec vecí poradil. jasne ze som spokojny.. bdik za dokument s poznamkami... to som necakal a je to pre mna super prinos .. este sa ti urcite ozvem.."

Patrik ŽitníkArmytréning

Veľa si mi pomohol aj so stránkou, aj nápady. Vždy keď sa porozprávam s niekým novým, tak dáky nápad vznikne ako teraz. Keď som našiel túto tvoju akciu, tak som si vravel, že vyskúšam a možno z toho niečo bude a nakoniec ešte veľká vec. Takže super

Marek KusýRealitný maklér

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi sms na 0948 480 290

A ja vám odpíšem alebo zavolám naspäť.

Alebo napíšte email na peter.celko@namaximum.eu

Budete spokojní alebo vám darujem kurz v hodnote 97 EUR

Ak mi po našom hovore napíšete, že ste so mnou len strácali čas.

Tak vám okamžite vrátim vašu zálohu a ešte k tomu vám aj pošlem prístupy do kurzu, ktorý sa bežne predáva na mojom webe za 97 EURO, ako náhradu za váš stratený čas.

Čas je to najdôležitejšie, čo máme a ja si vážim ten váš aj ten svoj.