NOVÝ SPOSOB! Ako rýchlo zmeniť úplných cudzincov na platiacich zákazníkov?

...Bez toho, aby ste museli oslovovať
studené kontakty alebo neustále tvoriť nový obsah

"Toto funguje lepšie ako čokoľvek, čo som kedy použil na predaj produktov alebo služieb od roku 2015." 

Registrujte sa skôr, ako vyprší odpočet a ušetrite 750 EUR!

Plus získajte 2 hodiny konzultácii, ZDARMA!

Čo budeme robiť?

Pripravil som pre vás 6 týždňový online kurz Jednoduchý, Zábavný a Ziskový Biznis. Vďaka ktorému získate oveľa viac kontaktov a klientov, ako získavate bežnými spôsobmi.

1) Získame databázu kontaktov na ľudí, ktorí chcú nakupovať vaše produkty a služby (bez otravovania a spamovania cudzích ľudí). Vďaka obsahu, ktorý priťahuje ľudí v nákupnej nálade a správne zvolenému magnetu na kontakty.

2) Vybudujeme jednoduchý systém, vďaka ktorému premeníme nové kontakty na kupujúcich - za 15 minút alebo menej. Použijeme metódu zvanú TripWire, ktorá je podobná "Zlatej bráne" Pavla Říhu, ale v jednej kľúčovej veci je iná.

3) Dosiahneme, aby títo ľudia kupovali viac a častejšie - a to vďaka tomu, že vás naučím ako predať hlavný produkt a 12 konkrétnych spôsobov, ako využiť maximalizátory zisku vo vašom podnikaní.

Vďaka tomu zarobíte viac a takmer bez žiadnej extra námahy. 

Ako to budeme robiť?
(V skratke: Čo všetko získate?)

1. Okamžite po spárovaní vašej platby získate neobmedzený prístup do chránenej členskej sekcie, kde už na vás čaká celý 6 týždňový online kurz.

(Ku každému videu je aj myšlienková mapa pre ľahšie pochopenie a každý modul má kontrolný zoznam, pre rýchlejšiu a jednoduchšiu aplikáciu do praxe)

2. Dostanete aj 5 šablón stránok a 23 šablón emailov. Ktoré vám uľahčia ich tvorbu. Ak používate Mioweb, tak môžete šablóny stránok doslova importovať do webu pár kliknutiami. Emailové šablóny upravíte spôsobom CTRL+C a CTRL+V a prepíšete. A ako bonus k nim získate vysvetlenie od Martina Mažára (v podobe 2 mini kurzov)

3. Budete mať ku mne prístup 1 na 1, vďaka dvom hodinám konzultácii, ktoré sú zahrnuté v cene tréningu. Nie sú to "strategické hovory" ani iný skrytý predaj. Doslova sa pozrieme na to, čo vás trápi a neviete si s tým radu a vyriešime to.

Je to, ako keby som vás držal za ruku a podelil sa s vami o moje najlepšie vedomosti a skúsenosti, ktoré som nadobudol od Augusta roku 2015.

Požiadavky na vás

(Čo musíte spĺňať vy?)

1. Niečo na predaj (produkt alebo službu), pripojenie na internet a počítač

2. Približne 2 až 2 a pol hodiny týždenne (Na pozretie si videí a ich následnú aplikáciu do praxe)

3. KONCENTRÁCIU: Veci, ktoré sa v kurze naučíte fungujú, ale sú "až také jedndouché" že možno budete mať tendenciu robiť aj "niečo naviac" a kôli tomu môžete stratiť koncentráciu a neurobiť to podstatné, čo prináša klientov a peniaze.

Nedovoľte, aby sa to stalo aj vám. Ak budete nasledovať inštrukcie z tohto kurzu, tak vybudujete DATABÁZU a získate KLIENTOV. Bodka.

Nie je nutné, aby ste už predtým mali skúsenosti so získavaním klientov z internetu.

Dôležité varovanie

Ide o podnikanie (žiadnu schému v štýle "ako nic nedelat a vydelat" - také niečo nemám rád a ľuďom, ktorí na také niečo veria nechcem a nebudem pomáhať)

A ako každé podnikanie, tak aj toto so sebou nesie isté riziko. Budem k vám maximálne úprimný:

Väčšina ľudí, ktorá investuje do online kurzov ako je tento nikdy nič nezarobí.

Je to hlavne preto, že neaplikujú všetky veci, ktoré sa naučia do praxe. Je to ako keby ste sa opierali o bežiaci pás, s pivom v ruke, žuli pri tom klobásu a čudovali sa, že prečo doč*rta nechudnete. Nestačí sa len pozerať. Musíte aj kus zamakať!

Ja však urobím všetko preto, aby ste uspeli. Do kurzu som zhrnul moje najlepšie know-how a získavate aj dve hodiny osobných konzultácii so mnou. Robím to už od roku 2015 a pravdepodobne neexistuje problém, ktorý by som nevidel, nezažil, nevyriešil. 

Vedzte však, že väčšina vecí vyžaduje viac práce, ako sa na prvý pohľad zdá a často dosiahnutie úspechu trvá dlhšie, ako vám iní ľudia hovoria. 

Avšak, čo sa naučíte v tomto kurze sa nedá odnaučiť. Sú to aktíva, ktoré budete môcť využívať a ťažiť z nich až do smrti.

Investícia:

Keď som pred rokmi absolvoval podobný kurz od Franka Kerna, tak ma stál 997 dolárov a investícia do neho sa mi vrátila za jediný mesiac. Preto sa tento kurz bežne predáva na mojom webe za 997 EUR.

(Nehovorím, že vám sa vaša investícia vráti za mesiac, ani, že mi musíte zaplatiť TU A TERAZ 997 EUR).

Potom som bol v jeho Maximizer programe, kde som platil 397 dolárov MESAČNE.

A bola to jedna z najlepších investícii v mojom živote. Mnohonásobne sa mi táto investícia vrátila a stále sa vracia - ako som hovoril vyššie, sú to aktíva, ktoré sa nedajú odnaučiť.

Niektorí ľudia kúpili tento kurz odo mňa vo funneli za 297 EUR, čo bola skvelá investícia a ja im za to veľmi pekne ďakujem - verím, že sa rozhodli správne. 

Ale vy ho môžete získať, tu a teraz len za jednorázovú platnu 247€. Kým vyprší časomiera na tejto stránke. (Potom jeho cena stúpne späť na 997 EUR)

Solídna garancia

Pozrite, pravdepodobne vás nepoznám a:

- Nepoznám ani vaše podnikanie.

- Neviem, čo a ako predávate.

- A ani len netuším, aký máte prístup k práci.

Takže vám nebudem garantovať žiadne výsledky. Myslím si, že tým by som doslova URÁŽAL VAŠU INTELIGENCIU.

Ale môžem vám sľúbiť, že sa s vami podelím o najlepšie know how o predaji online, ktoré som nadobudol, denno - denne, už od Augusta roku 2015. 

A počas 6 týždňov našej spolupráce urobím všetko pre to, aby ste uspeli.

Doslova nemáte čo

stratiť, všetko riziko je na mne

Nechcem, aby ste sa rozhodovali teraz, či je kurz pre vás to pravé orechové. Chcem len, aby ste urobili plne informované rozhodnutie. 

Vstúpte do kurzu, pozrite si všetky videá, využite všetky bonusy a aplikujte ich do praxe. Ak sa vám to bude páčiť a bude vám to dávať zmysel, tak v kurze ostaňte. Pozrite, ani dom alebo byt nekupujete bez obhliadky, bez toho, aby ste do neho najprv nazreli.

Ak do 6 týždňov od vstupu do kurzu nebudete na 100% spokojní, tak mi len napíšte email na peter.celko@namaximum.eu a ja vám okamžite VRÁTIM celú vašu investíciu do posledného centu (bez akýchkoľvek otázok) a BONUSY SI MÔŽETE NECHAŤ ako poďakovanie, že ste to s týmto kurzom skúsili.

Pozrite, v podstate máte iba dve možnosti - obe sú úplne bez rizika:

1. možnosť: Do kurzu nevstúpite, nič nestratíte, ale ani na 100% nič nezískate.

2. možnosť: Rozhodnete sa investovať do kurzu a v najhrošom prípade vám vrátim všetky vaše peniaze. A v najlepšom prípade, smnohonásobne väčšou pravdepodobnosťou ako v prvom prípade dosiahnete to, po čom tak dlho túžite. 

Rozhodnutie je samozrejme na vás. A akokoľvek sa rozhodnete, tak sa rozhodnete správne. Každopádne vám prajem veľa úspechov v živote a podnikaní.

Ja sa už teraz veľmi teším na tých, ktorí sa rozhodli vstúpiť do kurzu Jednoduchý, Zábavný a Ziskový Biznis. Verím, že to bude pre vás skvelý zážitok.

BONUS #1: Prípadová štúdia, ako som si vďaka reklame kúpil 275 nových klientov (a okamžite na tom zarobil)

Ide o prípradovú štúdiu, kde presne rozoberám, ako som získal vďaka úspešnej reklame 275 nových klientov, za 6 mesiacov vďaka predaju TripWire.

To mi vždy cca do týždňa prinieslo vyšší príjem, ako boli moje náklady na reklamu. To však nie je ani z ďaleka všetko.

Týmto ľuďom som mohol následne predávať. A dosiahol...

Celkový obrat 4 120,62 EUR

Tento obrat som vygeneroval predajom ebooku, ktorý stál menej ako 10€ a následným predajom mojich ďalších služieb.

V prípadovej štúdii rozoberám aj tieto témy:

1) Prečo odporúčam predávať "knihu" alebo ebook

2) Čo konkrétne napísať na každú stránku (predajnú, objednávkovú, na zväčšenie objednávky, na vygenerovanie hovorov), aby získavala tých správnych klientov?

3) Ako napísať "knihu" alebo ebook, bez toho, aby ste museli položiť pero na papier alebo prst na klávesnicu (aj ja som tak napísal môj najúspešnejší ebook)

4) Ako predávať vďaka reklame, neriskovať, že prídete o kopec peňazí a vyhnúť sa reklame, ktorá proste vôbec nefunguje (aj čo do nej napísať)

MÔŽE BYŤ VAŠA ÚPLNE ZDARMA

BONUS #2: Osobná pomoc 1 na 1

Vstupom do kurzu získavate 2 hodiny Skype konzultácii so mnou, 1 na 1 úplne zdarma. Bežne mi za ne klienti platia 97 EUR na hodinu. Takže sú v hodnote 194 EUR.

Konzultoval som alebo ešte stále konzultujem aj tie najznámejšie mená na našej scéne a niektorým ľuďom sa investícia do konzultácii so mnou vrátila už do 24 hodín (ale musím priznať, že mali web už predtým dobre rozbehnutý).

Predaju online sa venujem už od Augustu roku 2015  (čo je v dobe webovej "celá večnosť"), robil som aj s "internetovými celebritami" ako sú Andy Winson, Martin Mažár, Mišo Kopecký, Erika Sonlajtner, Stano Ličko, Erik Hoffmann

Aj "bežnými podnikaniami" ako sú finanční sprostredkovatelia, realitní makléri, kouči, konzultanti alebo ľudia, ktorí robia služby na mieru ako sú Dušan Šulov, Ján Zborovjan, Tomáš Porubský, Martin Šúchal, Marek Kusý, Ondrej Torok, atď atď.

A pravdepodobne neexistuje problém, ktorý som nevidel, nezažil, neriešil a nevyriešil. Stačí sa len opýtať a spolu sa na to pozrieme.

Vstupom do kurzu si nekupujete len moje vedomosti, ale aj moje skúsenosti.

NIE JE TO "STRATEGICKÝ HOVOR" ANI ŽIADNY INÝ "SKRYTÝ PREDAJ"

Ako mi raz povedal Michael Phanvan:

"Keď som išiel na prvú konzultáciu s tebou, tak som si hovoril, kto vie koľko mi toho povie a koľko si nechá pre seba a bol som prekvapený, že si mi povedal všetko, to som nečakal"

Toto sú skutočné konzultácie, ktorých cieľom je dať vám čo najväčšiu hodnotu. Veď keď vám konkrétne poradím niečo, čo vám zarobí napríklad 10 500 eur, tak je úplne prirodzené, že odo mňa budete chcieť kupovať moje produkty a služby aj naďalej.

Preto na týchto konzultáciách dávam svoje najlepšie a najnovšie informácie a dlhoročné skúsenosti.

Je to ako keď príde skúsený opravár a povie vám presne, že čo by ste mali opraviť a ako, aby vám nevytekala voda z potrubia (hádam viete, ako to myslím).

Je v tom jeden malý háčik

Nie je to nič vážne 🙂

Tieto konzultácie robím ja osobne a musím sa na ne poriadne pripraviť a preto mi zaberajú dosť veľa času. Nič nechcem odfláknuť.

Aj môj deň má "len" 24 hodín a okrem práce aj veľmi rád odpočívam a užívam si krásy tohto života.Takže dokážem takto pomôcť len obmedzenému počtu ľudí.

Preto vám odporúčam, aby ste si uchmatli vaše miesto v kurze Jednoduchý, Zábavný a Ziskový Biznis (a možnosť 2 hodín osobných konzultácii zdarma) čo najskôr.

CHOĎTE DO AKCIE. UCHMATNITE SI VAŠE MIESTO. PREDTÝM AKO VYPRŠÍ ČASOMIERA A ZDRAŽIE O 750 EUR