Texty, ktoré pracujú za troch
24 hodín denne, 7 dní v týždni

  • Áno, Peťo! Chcem, aby si mi dal spätnú väzbu na moje texty a pomohol mi tak získať viac klientov a spolupracovníkov

Chcem, aby si mi venoval tvoj drahocenný čas a pozrel sa na môj text, prešiel všetkých 9 kľúčových bodov textu, ktorý zarába a nahral a poslal mi video s tvojou spätnou väzbou.

Preto ti na tvoj mail peter.celko@namaximum.eu pošlem návrh môjho predajného textu, alebo samotný text, ktorý už teraz používam a poprosím ťa, aby si sa mi na neho pozrel.

Chcem, aby si bol ku mne úprimný.

Hlavne mi vo videu povedz čo, ako a prečo by si zmenil ty, aby som mohol získať viac klientov a spolupracovníkov.

Očakávam tvoju odpoveď do dvoch pracovných dní od momentu, kedy ti zaplatím.

Teraz vyplň objednávkový formulár pod týmto textom a klikni na  tlačidlo "OBJEDNAŤ"

POZOR: Po stlačení tlačidla "OBJEDNAŤ" prosím chvíľku počkaj, kým sa tvoja objednávka spracuje. Môže to trvať aj 20 sekúnd.

Chcel by som ti zatial takto podakovať za to, že si sa mi venoval. Posielal som nove spravy a ti ktorí si to precitali, okamzite odpísali, čo sa mi pri tej starej sprave kde som posielal aj PDF nestalo, vacsina to len videla a nic. Teraz mi vela ludi napisalo dokonca ze to chce, pripadne ma o to poprosili. Takze teraz uz len ich odozva

Branislav Koudelníček

Toľko ludi sa mi ozyva, ze to ani nestíham vybaviť za jeden den, stále mám nové kontakty na chudnutie. Je to super!

Evka Miklušková

S Facebookom pracujem každý deň, ale vždy ma niečím prekvapí. Obzvlášť, čo sa týka reklám – ako ich využívať, čo najefektívnejšie, to je hotová veda. Konzultácie u Peťa som absolvovala niekoľkokrát a vždy som dostala odpovede na všetky moje otázky, aj niečo naviac. Vyhovuje mi, že sa dopredu dohodneme na konkrétnych témach a ideme priamo k veci. Oceňujem tipy a návody, čo presne a ako môžem zlepšiť a využiť v praxi, možnosť diskusie a získanie spätnej väzby na konkrétne situácie, či kampane na FB.

Mira LEhocká

POTREBUJEŠ POMOC?

Napíš mi na peter.celko@namaximum.eu, alebo zavolaj na 0948 480 290.