Vyplň tento formulár, vyber si spôsob platby a klikni na tlačidlo na konci formulára.

POZOR: Po stlačení tlačidla "OBJEDNAŤ" prosím chvíľku počkaj, kým sa tvoja objednávka spracuje. Môže to trvať aj 20 sekúnd.

Ebook som prečítala úplne s ľahkosťou a nie je v ňom nič také, čomu som nerozumela. Páči sa mi ako si ho vystaval a potešilo ma to, že si mi dokázal zase priniesť niečo, čo je zhrnuté na jednom mieste a okamžite aplikovateľné v praxi. Nebudte to fungovať iba tomu, kto to takto neurobí. Je to síce len ten základ, po ktorom nasleduje ešte celá rada ďalších aktivít, ale ten základ je zdravý a pre každého uchopiteľný. Zvlášť oceňujem, že k obsahu ponúkaš aj to, čo mnohí ešte nevedia doceniť a snažia sa na tom vo svojich začiatkoch ušetriť. Keď sa však tento ebook dostane do rúk v správnom čase, ku správnym ľudom, som presvedčená, že zase bude viac vysmiatych a spokojných podnikateľov na trhu a tiež aj rodín, ktoré sa nebudú rozpadať kvôli zlej finančnej situácii.
Valéria Valašteková
Peťo obdivujem, ako vieš "pustiť niečo zo svojho know-how a zároveň nevyzradiť všetko zo svojho podnikateľského plánu" Ľudí to priláka, pretože v dnešnej dobe si veľa ľudí - svoje praxou vydreté skúsenosti - ukladajú svojej škatuľky, ktorú previažu silnou stuhou."
Martina Kudas-Patakyová

Vyskúšaj všetky veci z ebooku. Ak s ním do 30 dní nebudeš spokojný, tak mi napíš email na peter.celko@namaximum.eu a ja ti bez zbytočných otázok vrátim všetky tvoje peniaze - do posledného centu.

POTREBUJEŠ POMOC?

Napíš mi na peter.celko@namaximum.eu, alebo zavolaj na 0948 480 290.