Urob prvý krok a posuň svoj biznis bližšie k úspechu ešte dnes

  • Áno Peťo! Chcem aby si mi počas konzultácie pomohol dostať môj biznis na ďalší level

Chcem aby si venoval tvoj drahocenný čas a úsilie rozvoju môjho podnikania. Chcem, aby si mi pomohol zistiť, čo som do teraz robil dobre, v čom mám pridať a čo by som mal naopak obmedziť alebo úplne prestať robiť.

Spolu zistíme, ako na tom moje podnikanie je a ako ho nasmerovať tým správnym smerom.

Preto ti zaplatím za tvoju konzultáciu a očakávam od teba, že zodpovieš na všetky moje otázky, najlepšie ako budeš vedieť, prípadne mi poradíš, kde sa to môžem dozvedieť.

Teším sa, že si dopredu dohodneme konkrétne témy, dáš mi tvoje tipy a návody, ktoré budem môcť okamžite využiť v praxi.

Tak ako ty, aj ja nenávidím prázdne reči a omáčky, vážim si svoj aj tvoj čas a idem okamžite do akcie.

Teraz vyplň objednávkový formulár pod týmto textom a klikni na  tlačidlo "OBJEDNAŤ"

POZOR: po stlačení tlačidla "OBJEDNAŤ" prosím chvíľku počkajte, kým sa vaša objednávka spracuje. Môže to trvať aj 20 sekúnd.

Peter, od kedy som to zaviedla tok klientov sa zvýšil dvojnásobne ak nie troj 😉 veľká vďaka!

Erika Tinková

S Facebookom pracujem každý deň, ale vždy ma niečím prekvapí. Obzvlášť, čo sa týka reklám – ako ich využívať, čo najefektívnejšie, to je hotová veda. Konzultácie u Peťa som absolvovala niekoľkokrát a vždy som dostala odpovede na všetky moje otázky, aj niečo naviac. Vyhovuje mi, že sa dopredu dohodneme na konkrétnych témach a ideme priamo k veci. Oceňujem tipy a návody, čo presne a ako môžem zlepšiť a využiť v praxi, možnosť diskusie a získanie spätnej väzby na konkrétne situácie, či kampane na FB.

Mira Lehocká

Chcel by som ti zatial takto podakovať za to, že si sa mi venoval. Posielal som nove spravy a ti ktorí si to precitali, okamzite odpísali, čo sa mi pri tej starej sprave kde som posielal aj PDF nestalo, vacsina to len videla a nic. Teraz mi vela ludi napisalo dokonca ze to chce, pripadne ma o to poprosili. Takze teraz uz len ich odozva

Branislav Koudelníček

POTREBUJEŠ POMOC?

Napíš mi na peter.celko@namaximum.eu, alebo zavolaj na 0948 480 290.